Działamy

Od 2011 r. wdrażamy innowacyjne technologie z zakresu energetyki odnawialnej.

Nasze rozwiązania zwiększają niezależność energetyczną gospodarstw domowych, a także przedsiębiorstw (instalacje przemysłowe, zwłaszcza fotowoltaika, elektrownie wiatrowe i wodne).

Koordynujemy mikroinwestycje energetyczne od podstaw: nasze usługi obejmują pozyskanie i zabezpieczenie gruntów, pełną dokumentację projektowo-budowlaną i pozwolenie na budowę, sprzedaż, montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych, a także doradztwo prawne i z zakresu komunikacji społecznej oraz pozyskiwanie dofinansowań w zakresie inwestycji energetycznych.

Kompleksowe realizacje przekładają się na sukces i zadowolenie naszych Klientów. Profesjonalizm Varso potwierdza gwarancja usług.

 

Rozwijamy się

Dbamy o rozwój – w 2014 r. uzyskaliśmy dotacje w ramach programu Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym Działania 4.4 oraz Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Działanie 6.1.

Działamy na terenie całej Polski, ale pozyskujemy także partnerów zagranicznych (Gruzja, Armenia, Kazachstan, Azerbejdżan, Ukraina, Rumunia, Niemcy).