Fotowoltaika jest opłacalnym biznesem

Dzięki wyraźnym spadkom cen poszczególnych elementów instalacji PV przedsiębiorcy inwestują w technologie fotowoltaiczne słusznie spodziewając się wymiernych korzyści.

Dwie podstawowe dziedziny to budowa elektrowni wytwarzających energię elektryczną na własny użytek przedsiębiorcy, energię konsumowaną na miejscu, nienastawioną na odsprzedaż nadwyżek operatorowi, oraz budowa elektrowni przemysłowych, o dużych mocach, które przy właściwym finansowaniu same w sobie stają się intratnym przedsięwzięciem.

Dodatkowo na terenie całego kraju przedsiębiorcy są beneficjentami programów pożyczkowych, w niektórych województwach częściowo umarzalnych, co sprawia, że budując czy montując własne źródło energii uzyskują realne oszczędności na zakupie energii elektrycznej od swojego operatora.

 

Nasza oferta obejmuje:

Panele fotowoltaiczne

Nasze  najnowsze moduły fotowoltaiczne stanowią rezultat konsekwentnego rozwoju naszych produktów. Dzięki ulepszonej wydajności, znakomitej niezawodności i większemu bezpieczeństwu eksploatacji nowe moduły wytwarzają prąd przy niższych kosztach wytwarzania energii elektrycznej i nadają się do szerokiego zakresu zastosowań.

panel_q_pro_g4

Inwertery

Dzięki szerokiemu zakresowi napięć wejściowych i poziomów natężenia prądu, beztransformatorowy inwerter H-1000 może być wykorzystany do współpracy z szerokim zakresem źródeł odnawialnej energii. Beztransformatorowa konstrukcja zapewnia niezwykle wysoki współczynnik sprawności i niewielką masę urządzenia. Moc jednego kilowata zapewnia bezproblemową instalację oraz cichą pracę, a możliwość stackowania zapewnia skalowalność rozwiązania. Wszystko to stanowi o tym, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego rozmiaru instalacji.

inverter_h_1000Firma VARSO jest producentem inwertera.